We Offer

A wide portfolio of entertainment and services for almost any occasion. Do you need a moderator for a corporate event, social event or business presentation? Do you organize company parties, social gatherings of employees or clients and are you looking for a fun stand-up show and musical accompaniment? Do you want to offer your employees a media workshop, communication training or fun teambuilding?Would you like to surprise workers or clients with an interactive cooking show? We will prepare the event exactly according to your requirements and needs. We will record and process a video, prepare a video presentation and advertising according to your specifications.

Learn More

Chcete pobavit sebe i své kolegy? Undergroud Comedy se vám o to postará, a to beze srandy! Pozvěte je na svůj večírek či firemní akci a užijte si jedinečnou atmosféru méně či více nekorektního humoru. Ono je to naživo totiž mnohem lepší než v televizi :).

Michaela Horáková
Produkční,Eset

Chtěla jsem Vám poděkovat za organizaci včerejšího vystoupení. Jsem opravdu nadšená z profesionálního přístupu, efektivní domluvy a v neposlední řadě i ze samotného vystoupení 🙂 Že oba vystupující byli na místě včas, připraveni a pohotovi opravdu oceňuji.

Chválu budu šířit všude okolo 🙂 Ještě jednou dík moc.

Ing. Klára Kostovičová
Specialista HR, ADLER Czech

Milá Moniko, a samozřejmě celý týme Stand Up Comedy, prosím, neberte následující slova jenom jako povinnou nutnost…
Chtěla jsem vám za celou bnt moc a moc poděkovat za čtvrteční večer. Vše, co jsme od vás dostali – konzultaci a přípravu před akcí a samozřejmě samotné vystoupení, vše bylo naprosto špičkové a náš narozeninový den díky tomu dostal tu nejlepší tečku.
Moc nás to s vámi bavilo, což je doufám vidět i na fotkách.
Zdravím, přeji mnoho zdaru a těším se na viděnou někdy v budoucnu.

Monika Kofroňová
Marketing Manager, BNT

Rádi bychom poděkovali paní Veronice Jirků za její stand-up vystoupení na našem společenském setkání s obchodními partnery. Potřebovali jsme oživit náš program a paní Jirků se to velmi povedlo. Byla příjemná, usměvavá a hlavně vtipná. Určitě mohu doporučit spolupráci s ní, tak s celou skupinou Underground Comedy.

David Malík
SilletntGroup

Contact

Are you interested in a performance of our artists at a corporate event or a turnkey party? Everything will be arranged by us.

Are you interested in our artists? Are you interested in their cast or screenwriting collaboration on commercials, TV and internet shows? Contact:

Adéla Kolářová – contact: adela@slavas.cz, +420 776 759 517

Petra Ptáčková – contact: ptackova@slavas.cz, tel: 724410004

Biskupský dvůr 1152/2, Nové Město – Praha 1, 110 00

Email us