Karolína Kamberská

Karolína Kamberská

Kuchařka, gastronomická novinářka, food kritička, autorka receptů a kuchařek a v neposlední řadě i písničkářka.

Od roku 2014 má vlastní kuchařský pořad na TV Prima: Karolína, domácí kuchařka. Pořad má za sebou již tři úspěšné série.

Karolína vydala tři knihy receptů. První díl s názvem Karolína, domácí kuchařka patřil mezi nejprodávanější tituly roku 2014. Další dva tituly Štěstí z kuchyně a Jídlo jako vášeň se na knihkupeckých pultech jdou úspěšně na odbyt, dohromady se již prodalo 60 000 výtisků.

Pravidelně se účastní gastro festivalů a gurmánských akcí. Připravuje kuchařské show, zasedá v gastro porotách a vede kurzy vaření.

V neposlední řadě se věnuje písničkám pro děti a jejich rodiče. Poslední deska Říkadla a křikadla je úspěšná sbírka hravých a provokativních songů.


Jaroslav Cerman

Jaroslav Cerman

Stand up komik, autor a influencer na českých sociálních sítích.

Jaroslav je výraznou a vlivnou postavou českého Facebooku i dalších sociálních sítí, kde jeho štiplavé komentáře čtou každý den tisíce lidí.

Od roku 2014 se pravidelně věnuje stand up comedy a pravidelně je k vidění v pořadu Comedy Club na Prima Comedy Central.

Projevil se nejen jako talentovaný publicista, ale také autor. Podílel se na vzniku několika nerealizovaných scénářů pro Českou televizi a také na projektu Infobaden News.

Příležitostně moderuje živé společenské akce.


Jan Studnička

Jan Studnička

Stand up komik, scenárista, copywriter a odborník na sociální sítě.

Od roku 2016 se pravidelně objevuje jako komik v pořadu Comedy Club na Prima Comedy Central.

Na stejném televizním kanálu zužitkoval také své scenáristické schopnosti, když se jako hlavní scenárista zúčastnil vzniku pořadu Tos neviděl.

Autorsky se podílel na scénáři k celovečernímu filmu Vánoční řezy.

Je také autorem humorných textů na sociálních sítí, kde má za sebou celou řadu úspěšných komerčních projektů.


Tomáš Plhoň

Tomáš Plhoň

Moderátor televizních pořadů, živých společenských akcí, stand up komik, příležitostný herec a scenárista.

Jako spoluzakladatel stand up skupiny Underground Comedy se přímo podílel na renesanci tohoto žánru v Česku. Od té doby se také pravidelně objevuje v pořadu Comedy Club na Prima Comedy Central.

V roce 2016 se stal moderátorem pořadu Vysoká škola života na Prima Comedy Central, na kterém se podílel také scenáristicky.

Jako scenárista a dramaturg přispěl ke vzniku úspěšné první řady doku-reality show Utajený šéf na TV Nova, kde zužitkoval několik let studia scenáristiky a dramaturgie na pražské FAMU.

Příležitostně se věnuje i herectví, například v projektu Infobaden News na Stream.cz, nebo v rámci nezávislé komediální divadelní skupiny Arte della Tlampač, kterou také spoluzaložil a kde se autorsky podílí na většině tvorby.


Martin Filippi

Martin Filippi

Stand up komik a slam poetrista.

Posledních několik let se Martin intenzivně věnuje žánru stand up comedy, kde se stal průkopníkem tzv. onelinerů (vtipy o jedné větě).

Jeho výstupy jsou k vidění pořadu Comedy Club na Prima Comedy Central nebo Underground Comedy na Stream.cz.

Tento originální styl zužitkoval i v práci pro reklamní agentury, kde chvíli působil jako copywriter.

Mimo to má za sebou úspěšné roky působení na scéně české slam poetry, kde vyhrál i několik cen.


Lucie Macháčková

Lucie Macháčková

Komička, scenáristka, youtuberka a moderátorka

Už od roku 2016 Lucie pravidelně vystupuje v pořadu Comedy Club na Prima Comedy Central. Najdete ji také v obdobných pořadech na Stream.cz a Mall.tv  a pravidelně vystupuje živě se skupinami Underground Comedy, Na Stojáka, Velvet Comedy. V roce 2017 byla jednou z tváří reklamní kampaně Ceny k smíchu pro Mall.cz s Leošem Marešem.  Ve svém YouTube projektu Koko Comedy oslovuje cílovou skupinu žen mezi 15 a 35 lety a jako influencer se podílela na kampani pro Lay´s (Pepsico).

Lucie má za sebou desítky scénářů ke komediálním pořadům i videím, které režíruje a produkuje.  Píše také vtipné edukativní pořady pro děti pro Český rozhlas a Českou televizi. Vede kreativní workshop  “Jak rozesmát svoje přátele, kolegy a followery,” kde učí základy psaní slovních hříček, onlinerů a vtipných sloganů. Má za sebou moderaci řady konferencí, soukromých večírků i korporátních eventů.   Vystupuje také v angličtině na podích nejen v Praze, ale také na Slovensku, Polsku, Německu, Maďarsku, Nizozemí a Velké Británii.


Luděk Staněk

Luděk Staněk

Novinář, publicista, stand-up komik, scénárista, dramaturg, herec a moderátor má za sebou více než dvacetiletou kariéru v médiích, během které byl mimo jiné redaktorem hudebních pořadů, šéfredaktorem lifestylových časopisů, moderátorem televizní talk show či komentátorem pokerových přenosů. Od roku 2014 se věnuje také stand-up comedy. Objevil se mimo jiné v pořadu Comedy Club či v pořadu Underground Comedy na Stream.cz. Tam také účinkoval ve vlastním komediálním pořadu Pořad a pracoval jako dramaturg hrané tvorby a infotainmentu. Několik let pracoval jako moderátor na pražském Radiu 1, momentálně působí na rozhlasové stanici Frekvence 1, kde je moderátorem pořadu Press klub. Pro internetovou televizi mall.tv připravuje pravidelný pořad Události Luďka Staňka a podle jeho scénáře natočila mall.tv hraný komediální seriál Stylista. Jako herec účinkoval v několika reklamách a v menších rolích mimo jiné v seriálech Bez vědomí (HBO) či Dáma a Král (Nova).


Tomáš Reitz

Populární stand up komik a herec.

Už od roku 2014 se vytrvale věnuje žánru stand up comedy a patří mezi nejvýraznější tváře této české scény.

Jeho výstupy jsou pravidelně zařazovány do pořadu Comedy Club na Prima Comedy Central.

Pro stejný televizní kanál připravil jako autor několik scénářů k pořadu Potkali se na sídláku.

Pravidelně účinkuje v živé satirické show Nesem vám noviny, na jejímž vzniku se přímo podílel.

V roce 2018 se projevil i jako herec v internetovém pořadu Jak ušetřit na Stream.cz.

Mimo to příležitostně moderuje živé akce a účinkuje v reklamách.


Nikola Džokič

Nikola Džokič

Populární stand up komik.

Je stálou tváří české stand up comedy scény, kde se stal doslova miláčkem publika.

K vidění je nejen v pořadu Comedy Club na Prima Comedy Central, ale i v rámci živých vystoupení skupiny Underground Comedy. Úspěšně vystupuje také na Slovensku.

V roce 2017 se stal jednou z tváří reklamní kampaně na limonádu Schweppes.

Podílel se na několika projektech na sociálních sítích.


Jan Geryk

Jan Geryk

Gallery Notice : Images have either not been selected or couldn't be found

Stand up komik a performer.

Jeho svébytné a originální výstupy jsou nedílnou součástí pořadu Comedy Club na Prima Comedy Central i Underground Comedy na Stream.cz.

Vymyslel a účinkoval v originálních živých představeních jako Kam vítr, tam plášť nebo Studio Nagano.

Roky se věnoval divadelním prknům nezávislé scény, zejména v rámci Divadla Na kraji. Tady nejen účinkoval, ale napsal i několik her.

Je jediným členem perfomerské hudební skupiny Postbluespunk.